Používaním stránok emamut.eu súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Bohatstvo a statky sa javia tým, čím skutočne sú, teda ohromným a prebujneným strojom vynájdeným k zaisteniu trochy zanedbateľného pohodlia ... Bohatstvo a statky sú nesmiernym pradivom, k napnutiu ktorého je treba celoživotného úsilia, ktoré každú chvíľku hrozí zavaliť svojho majiteľa a ktoré, kým drží, i keď môže človeka ušetriť trochy drobného nepohodlia, nedokáže ochrániť pred žiadnou vážnejšou nepriazňou ročných období. Uchránia pred letnou prehánkou, nie pred zimnou búrkou, ale nechávajú človeka rovnako ako predtým, ak nie viac, vystaveného úzkosti, strachu, chorobám, nebezpečenstvu a smrti.

Dnes je pondelok 18. februára 2019, meniny má Jaromír, zajtra Vlasta. Význam krstných mien.

Význam mena Angela

Angela

Význam mena Angela aj Angelika - sú romantičky, majú latinský pôvod a ich význam je "anjelská". S nositeľkami uvedených mien sa na Slovensku stretávame výnimočne.

Ženské mená Angela, Angelika majú latinský pôvod a ich význam je "anjelská". S nositeľkami uvedených mien sa na Slovensku stretávame výnimočne. Meniny oslavujú 11. marca. Ich zvieracím totemom je jašterica. Tak ako ona sa rada nehybne vyhrieva na slnku a je pripravená na útek, keď nad ňou prejde tieň, aj Angely a Angeliky takto reagujú. Angely aj Angeliky sa radi nechávajú unášať romantickými predstavami. Školu navštevujú skôr nepravidelne. Zaujímajú ich dejiny, exaktné vedy nie. Ich zmysel pre zodpovednosť sa v zamestnaní neprejavuje vždy dostatočne. Životaschopnosť týchto žien je premenlivá. Potrebujú predovšetkým veľa spánku a dostatok pohybu. Ovplyvňuje ich planéta Mars. Obľúbená farba týchto žien je fialová, ochranné rastliny majú konvalinku a puškvorec, ochranný kameň rubín.

Pôvod mena Angela: latinský

Mesiac: marec

Meniny: 11. marec

Pridaj sa k mamutovi

 

„Láska je nevyhnutným pokrmom pre všetkých....“

 
 
© 2007 - 2019 emamut.eu,
tvorba web stránok bohacek.sk
TOPlist
vinse.emamut.eu
sms.emamut.eu
Facebook
ochrana údajov
štatistiky
reklama
kontakt
info & privacy
zdroje
o eMamut.eu
mapa webu
partneri
epocasie.eu
0.0609 s